Koło Naukowe Securitas et Defensio WAT

Koło naukowe Securitas ed Defensio WAT na Wydziale Logistyki funkcjonuje od 2015 roku. Mimo krótkiego stażu my, członkowie koła, bardzo prężnie działamy, angażujemy się w życie uczelni i nie tylko. W zakresie naszego działania, koło podzielone jest na dwie sekcje: "Militarną" oraz "Bezpieczeństwa i obronności".

Każdy z nas ma możliwość realizowania się w tym w czym czuje się najlepiej. Swoją wiedzę, broń, mundury, artykuły przedstawiamy na ogólnopolskich zjazdach, konferencjach, piknikach wielu kół naukowych. Staramy się poszerzać i rozwijać nasze możliwości oraz zakres działań. Mamy nadzieję, że z roku na rok będziemy silniejszą grupą młodych pasjonatów obronności i nauk o bezpieczeństwie. Zachęcamy was - koledzy studenci i koleżanki studentki - do przyłączenia się do naszego grona. 

 

Zapraszamy na stronę koła na Facebooku: https://web.facebook.com/KNSDWAT/?ref=br_rs

 

Kontakt:

Zarząd Koła, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekun Koła: Jakub Adamkiewicz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel. 26 183-93-67